Vítám vás na mých nových stránkách

I když je Wordpress dobrý blogovací systém, tak má tu nevýhodu, že si nelze přidat widgety či kód do stránek atp. (mluvím o bezplatném Wordpress.com, ne o vlastní instalaci na svém hostingu) a tak si upravit web k obrazu svému.

Takže jsem si zakoupil svůj hosting u Forpsi (20,- Kč měsíčně je opravdu hodně dobrá cena!), Protože mám raději systémy založené na ASP.NET, napadlo mě zkusit Blogengine, který jsem už před lety používal – a s příjemným překvapením jsem zjistil, že se stále vyvíjí. Potom už to tak příjemné překvapení nebylo – po instalaci nových widgetů jsem se musel nejen znova přihlásit, ale hlásily chybu zase jiné widgety, nešel mi editor, ovládací prvky widgetů nebyly vidět, ale byly funkční… Zkusil jsem Orchard, tam opět nastaly problémy s chybami při instalaci nových modulů a do třetice jsem si nainstaloval mojoPortal - instalace bezproblémová, ovládání rychlé a logické, zatím žádné problémy.

Na tyto nové stránky vytvořené v mojoPortal jsem přetáhnul pouze nejdůležitější články, které mají trvalejší charakter, trošku jsem je aktualizoval a dal jsem do pořádku odkazy. Pro komentáře používám Disqus.

Posted by Igor Pechanec Thursday, August 13, 2015 7:46:00 PM Categories: Různé